Győzött a NYFKSE

A Nyíregyházi Főiskola megyei I.osztályú kézilabdacsapata szoros küzdelemben győzött a Nagykálló csapata ellen. Az eredmény 32-30. A nyíregyházi csapat legjobbja Ökrös Gyula volt. A nyíregyházi csapat a dobogóért küzd. A mérkőzés játékvezetői botrányosan vezették a meccset.

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Anglia, munkavállalás: Theresa May mindenkit megnyugtat, valahogy mégis rossz érzésünk lehet

Románia, Marosvásárhely: Jöhetnek a kétnyelvű utcatáblák

Foci: Megvertük Costa Ricát, Nikolics zseniális