Brüsszelben szeretnek minket

Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter szerint Brüsszel jó véleménnyel van a magyarok EU-elnökségéről.
Köszönjük szépen, tényleg jólesik a dicséret, ugyanakkor lenne egy kérésünk:

A jövőben az EU ne vigyen ki Magyarországról hatszor annyi pénzt, mint amennyit behoz, mert ha továbbra is folytatódik az érték-kiáramlás, előbb-utóbb éhen fogunk halni itten, és jöhetnek a temetésünkre, és az is az Unió költsége lesz, ezt pedig igazán nem vennénk jó néven.
Köszi!

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Anglia, munkavállalás: Theresa May mindenkit megnyugtat, valahogy mégis rossz érzésünk lehet

Románia, Marosvásárhely: Jöhetnek a kétnyelvű utcatáblák

Foci: Megvertük Costa Ricát, Nikolics zseniális