Embercsempész-hálózat Romániában

Németország és Románia rendőrsége összefogott, így derítettek fel egy több tucat bűnözőből álló embercsempész-hálózatot, amely Románián, Törökországon, Bulgárián és Magyarországon keresztül csempészett Németországba többszáz afgán és pakisztáni migránst. A bűnözőket jelenleg Romániában tartják fogva, a banda vezetői akár tíz évnél is hosszabb börtönbüntetést kaphatnak.

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Anglia, munkavállalás: Theresa May mindenkit megnyugtat, valahogy mégis rossz érzésünk lehet

Románia, Marosvásárhely: Jöhetnek a kétnyelvű utcatáblák

Foci: Megvertük Costa Ricát, Nikolics zseniális