Fene a fejüket...

Itt lenne az alkalom, hogy a magyar családok megszabaduljanak adósságállományuktól. Persze, a végtörlesztés lehetőségével nem élhet mindenki, de páran azért igen...
erre a bankok keresztülhúzzák az állampolgárok számítását...
tényleg az lenne a legjobb, ha egymillió ember összeállna, és kijelentenék:nem hajlandók tovább fizetni a törlesztőrészleteket.
Csak ezt meg kellene szervezni...

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Anglia, munkavállalás: Theresa May mindenkit megnyugtat, valahogy mégis rossz érzésünk lehet

Románia, Marosvásárhely: Jöhetnek a kétnyelvű utcatáblák

Foci: Megvertük Costa Ricát, Nikolics zseniális